ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

CRM دستیار مؤسسات کاریابی

امروزه وجود تخصص‌های مختلف و وجود تغییرات در بنگاه‌های اقتصادی باعث شده است که یک جایگاه شغلی برای سال‌های متوالی به یک نفر تعلق نداشته باشد و افراد مختلفی در یک پست شغلی به کار گرفته می‌شوند تا هم کارفرما از کار ایشان رضایت داشته باشد و هم کارمند (کارگر) بتواند با آن شغل ارتباط برقرار کند.

تمام افرادی که جویای کار هستند در ابتدا به نزدیک‌ترین موسسه کاریابی به‌صورت حضوری یا اینترنتی رجوع می‌کنند تا بتوانند پیشنهادهای مختلف را دریافت کنند. موسسه پس از ثبت‌نام جوینده کار، پیشنهادهای مناسب شغلی را به وی ارائه می‌کند. در اینجاست که اهمیت CRM برای موسسه کاریابی مشهود می‌شود.

ارائه بهترین پیشنهاد کار به جوینده، می‌بایست به‌صورت مداوم تا پذیرش شغل موردنظر ادامه داشته باشد. با توجه به تعداد بالای افراد، این کار باید به‌صورت اتوماتیک انجام شود. زمانی که کارفرما یک شغل جدید را به کاریابی معرفی می‌کند و تقاضای نیرو دارد، موسسه کاریابی باید بتواند بر اساس دسته‌بندی‌های مختلف، افراد مناسب را به ایشان پیشنهاد دهد.

زمانی که اطلاعات یک جوینده در CRM تعریف می‌شود، می‌توان با دسته‌بندی‌های علاقه‌مندی، توانایی، سقف و کف حقوق موردنظر، منطقه و محله سکونت، جنسیت، گرایش تحصیلی، سابقه بیمه و یا خیلی موارد دیگری که در هنگام استخدام موردنیاز است، به‌سرعت یک شغل را جستجو کرد و به جوینده معرفی کرد چراکه در هنگام دریافت پیشنهاد شغلی، کارفرما تمام این موارد را برای موسسه مشخص می‌کند و بر اساس همین اطلاعات می‌توان دسته‌بندی‌های موردنیاز را ایجاد کرد و از آن‌ها گزارش تهیه کرد.

افزودن پیوست‌های متعدد نظیر سوابق شغلی، مدارک تحصیلی، اسکن شناسنامه، کارت ملی و … برای هر شخص از دیگر قابلیت‌های CRM است.

قابلیت جالب دیگر CRM ایجاد گردش کار و فرآیند سازی در سیستم است. در روش‌های قدیمی زمانی که یک جوینده ثبت‌نام می‌کند مدت‌زمانی طول می‌کشید که اولین پیشنهاد کاری به وی ابلاغ شود؛ اما با CRM به‌محض تکمیل ثبت‌نام، تمام پیشنهادهای موجود برای وی به ترتیب پیامک یا ایمیل می‌شود و هر پیشنهاد جدید دیگری در سیستم نیز به همین روش به اطلاع جوینده می‌رسد.

تمام این تماس‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها در وقایع سیستم هر مشتری ذخیره خواهد شد و کلیه سوابق برای کارکنان (بعد از تعیین سطح دسترسی) قابل‌دسترسی است.

نکته مهم دیگر وجود موتور زمان‌بندی است. با استفاده از قالب‌های تعریف‌شده و موتور زمان‌بندی می‌توانید پیامک و یا ایمیل دلخواه (نظیر تاریخ تولد، پیام‌های مناسبتی و…) را در زمان مشخص به مخاطبین خود ارسال کنید.

وجود سیستم حسابداری شما را قادر می‌سازد که کلیه حساب‌های موسسه را در بخش مالی CRM ثبت کنید و از نرم‌افزارهای مالی دیگر بی‌نیاز باشید.

کارفرما و جوینده کار می‌توانند از طریق سامانه پشتیبانی با موسسه در ارتباط باشند و از طریق ثبت تیکت انتقاد، پیشنهاد و یا درخواست‌های خود را ثبت کنند.

باوجود فرم ساز در CRM هر فرم کاغذی در موسسه کاریابی تبدیل به یک فرم الکترونیکی می‌شود و بالطبع می‌توان گزارش‌های متنوعی برای هر فرم تهیه کرد و فرم‌هایی که برای هر مشتری پرشده است در سوابق مشتری قابل‌مشاهده است.

به‌طورکلی وجود یک CRM خوب به شما کمک می‌کند که علاوه بر ایجاد تغییرات اساسی در کسب‌وکار خودتان، هرچه بیشتر و سریع‌تر به دیگران کمک کنید.