با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

مهمترین عامل در جلوگیری از تداخل اموری که برای مشتریان انجام میشود و همچنین از دوباره کاری ها جلوگیری میکند و میتواند منبع بسیار مفیدی برای تولید گزارشات مدیریتی باشد بخش سوابق مشتریان (Timeline) است منظور از سوابق ، هر گونه فعالیتی است که روی مشتری توسط کاربران یا خود نرم افزار انجام شده است .

سوابق مشتریان crm

بسیاری از این موارد به صورت اتوماتیک توسط خود نرم افزار به سوابق مشتری افزوده میشود . به عنوان مثال : ثبت تماس ورودی ، ثبت تماس خروجی ، ثبت ارسال و دریافت فکس ، ثبت پیش فاکتور و یا فاکتور صادر شده ، ویرایش اطلاعات مشتری ، تخصیص گروه به مشتری ، ثبت اطلاعات در فرم خاص برای مشتری ، ایمیلها و پیامکهای ارسالی و دریافتی از مشتری و … علاوه بر این موارد بسیاری دیگر از وقایع به صورت دستی توسط کاربران به سوابق مشتری افزوده میشود مانند : ثبت ارسال بسته پستی ، ثبت ملاقات با مشتری و … همچنین سایر کابران میتوانند به یک سابقه کامنت و توضیحات خود را اضافه کنند ولی نمیتوانند سابقه ثبت شده را حذف و یا ویرایش نمایند .

با یک نگاه به تایم لاین مشتری میتوانید کلیه عملیاتی که از بدو ورود مشتری به نرم افزار داشته را مشاهده و بررسی کنید . گزارشات بسیار سودمندی نیز میتوان از این وقایع با استفاده از گزارش ساز نرم افزار تولید کرد .