با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

همه دپارتمانهای بازاریابی و فروش سعی در ساده و بهینه سازی امور داخلی خود هستند. همه مدیر فروشها تلاش می کنند حداکثر فروش را با کمترین هزینه داشته باشند ویا حداقل در هر فروشی بصورت موردی کمترین هزینه را انجام دهند که در نهایت بیشترین سود را عاید شرکت کنند ، مدیران با بررسی نمودارهای مختلف سعی در اتخاذ تصمیم های مهم برای شرکت یا سازمان در جهت بالا بردن راندام کاری و بهبود انجام کاراها هستند. همه این موارد فقط با آنالیز داده های سیستم قابل انجام می باشد . نرم افزار ارتباط با مشتری فارسیکام (روش) با ارائه تعداد متعددی گزارش در فرمت های مختلف به شما در آنالیز و پیش بینی ها کمک می کند.

گزارش ساز

یکی از مهمترین کاربردهای هر سیستم نرم افزاری اخذ خروجی های مورد نیاز از آن می باشد. این قابلیت در نرم افزار CRM شرکت فارسیکام در شکل یک «گزارش ساز» قدرتمند در اختیار کاربران قرار گرفته است. از مزایای این سیستم امکان ساخت گزارشات مورد نظر توسط خودتان می باشد.

در گزارش ساز crm می توانید

– یکبار گزارش خود را طراحی کنند و در هنگام مشاهده نتیجه گزارش با فیلتر های مختلف آن را مشاهده نمایند.
– گزارش های مورد نیاز خود را با سلیقه و دلخواه خود در یک محیط یکپارچه WYSIWYG (مشاهده آنلاین خروجی در هنگام ساخت) طراحی کنند و همزمان با طراحی با سرعتی بسیار بالا نتیجه را نیز مشاهده نمایند.
– بیش از پنجاه گزارش که بصورت پیش فرض در سیستم طراحی شده، استفاده کنند. و در صورت لزوم آنها را ویرایش کنند.
– آخرین گزارش ها را از سایت CRM، دانلود کرده و بر روی نرم افزار نصب کنند.
– خروجی PDF و Excel گزارشات را تهیه نمایند.
– سطوح دسترسی به گزارشات را در لایه های مختلف تنظیم نمایند.

اتصال به دیتابیس ها

گزارش ساز نه تنها قابلیت گزارشگیری از CRM را دارد، بلکه کاربران این گزارش ساز می توانند این زیر سیستم را به سایر نرم افزار های تحت بانک اطلاعاتی MS SQL Server متصل نمایند و با استفاده از موتور قدرتمند این نرم افزار، فقط با چند کلیک ساده گزارش های مورد نیاز خود را از سایر سیستم ها نیز تهیه نمایند.

گزارشات نمونه

بیش از پنجاه گزارش متنوع از داده های سیستم با گزارش ساز فارسیکام طراحی شده است که به سادگی در اختیار کاربران می باشد. گزارش ها با فیلتر های مختلف نمایش داده می شود که در هنگام مشاهده می توان با فیلتر های قرار داده شده گزارش مورد نیاز را دقیق تر بررسی کرد . می توانید این گزارش ها را به راحتی دانلود و روی CRM خود نصب نمایید. می توانید آنها را ویرایش کنید، مجوز های دسترسی آنها را تغییر دهید و به شکلی که خودتان می پسندید درآورید.

نمودارهای متنوع

قابلیت مهم دیگری که کاربران CRM همواره نیاز دارند، مشاهده روند و تغییرات در یک گزارش می باشد که این امر، در گزارش ساز با قرار دادن بخشی با عنوان چارت و نمودار در اختیار کاربران قرار گرفته است. چه در زمان طراحی گزارش و چه در زمان مشاهده گزارش می توانید نوع نمودار خود را انتخاب کنید. این نمودار ها فقط تصویر نیستند و بصوت interactive (تعاملی)می باشند و بسته به رفتار کاربران قابلیت های متنوعی دارند.
گزارش ساز نیاز های گزارشگیری کاربران را برطرف می نماید. با این امکان دیگر لازم نیست تا برای اخذ گزارش های جدید، منتظر به روز شدن یا نسخه جدید نرم افزار باشید. خودتان می توانید گزارش خودتان را طراحی کنید یا دانلود کنید

گزارش ساز