ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

نمایش کالر آی دی از طریق اپلیکیشن موبایلی نرم افزار CRM

یکی از امکانات مهم نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری، ارتباط مرکز تماس با نرم افزار crm به جهت نمایش اطلاعات تماس گیرنده در هنگام تماس و همچنین ثبت رخداد تماس در سابقه مشتری است.

موضوعی که در این نوشتار درباره آن صحبت می شود امکان جالبی است که در اپلیکیشن نرم افزار crm فارسیکام وجود دارد.

برخی از کارکنان شرکت ممکن است بخواهند روی موبایل خود با مشتریان در ارتباط باشند. مثلا ممکن است یک شرکت برای امور خدمات خود چند شماره همراه را اعلام کند تا مشتریان مستقیما با آن شماره ها تماس و با کارشناس صحبت کنند.

سوال اینجاست با توجه به اینکه موبایل هیچ ارتباطی با مرکز تلفن شرکت ندارد، چگونه می‌توان رخداد تماس مشتری با موبایل شما در نرم‌افزار و سابقه ارتباطات مشتری ثبت شود؟

نمایش کالر آی دی در هنگام تماس ورودی به موبایل

پاسخ سوال بسیار ساده است ، اگر ماژول امکانات تلفنی نرم‌افزار crm را داشته باشید کافیست در اپلیکیشن نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری به قسمت تنظیمات نرم افزار بروید و گزینه “ذخیره تماس ها در وقایع مشتری” را تیک بزنید .

 

تنظیمات مربوط به نمایش callerID

تنظیمات مربوط به نمایش callerID در اپ اندروید

با این کار زمانی که شخصی به موبایل شما تماس بگیرد اطلاعات تماس گیرنده از طریق اپلیکیشن به نرم‌افزار تحت وب ارسال می شود و علاوه بر نمایش اطلاعات تماس گیرنده لاگ تماس در سابقه مشتری ثبت خواهد شد .

شماره گیری و ثبت تماس خروجی با مشتری از طریق اپ موبایل

امکان دیگری که با تنظیم کردن اپلیکیشن فراهم می شود امکان شماره گیری از طریق موبایل است . به این صورت که اگر در نرم‌افزار تحت وب مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام روی دکمه شماره گیری کلیک کنید پیغامی روی موبایل شما ظاهر می‌شود تا از طریق آن شماره مشتری گرفته شود و شما بتوانید از طریق موبایل با مشتری صحبت کنید. مزیت این کار ثبت سابقه تماس خروجی با موبایل در وقایع مشتری است.

تماس خروجی با موبایل از طریق crm

تماس خروجی با موبایل از طریق crm

اگر می‌خواهید در خصوص این امکان کاربردی اطلاعات بیشتری بگیرید می‌توانید با بخش فروش فارسیکام تماس بگیرید.