با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

داشبورد در نرم افزار crm

داشبورد crm

وجود قسمت های مختلفی در سیستم های CRM باعث می شود که کاربران برای بررسی و مشاهده اطلاعاتی که بیشتر با آنها سرو کار دارند به صفحه های مختلفی از سیستم مراجعه کرده که این امر باعث ایجاد تاخیر در کارها شود ، یکی از وظایف داشبورد مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام (روش) جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از قسمت های مختلف برنامه و نمایش آنها در یک صفحه به صورت Real-time (بلادرنگ) می باشد.

با ورود به بخش داشبورد کاربر می تواند از آخرین تراکنش هایی که در سیستم رخ داده مطلع شود ، نمودارهای مورد نیاز خود را ببیند ، به بخشهایی که بیشتر سروکار دارد دسترسی سریع داشته باشد . به طور کلی می توان عنوان کرد که کاربر با ورود به این بخش می تواند به تمامی اطلاعات و امکاناتی که نیاز دارد در یکجا بصورت یکپارچه دسترسی داشته باشد.
با طراحی متفاوت وکاربردی داشبورد می توان لینک های مختلف و بلاک های متعددی نسبت به نیاز هر کاربر قرار دارد . یکی از ویژگی های مهم این بخش داشتن چندین بلاک با تنظیمات متفاوت از یک قسمت سیستم می باشد. به طور مثال می توانید با انتخاب بلاک گزارش چندین بلاک از این نوع داشته باشید که در هر کدام نمودارهای مختلفی را نمایش می دهد .
Real-time (بلادرنگ) بودن داشبورد باعث شده که تمام تراکنش ها را در همان لحظه در داشبوردتان داشته باشید.