با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

نرم افزار crm فارسیکام (روش)

یک نرم افزار تحت وب است که با استفاده از تکنولوژی های روز نرم افزار طراحی و توسعه یافته است .
واسط کاربری نرم افزار crm با توجه به بازخورد مشتریان و همچنین پیشرفتهای تکنیکی به صورت مرتب در حال بروز رسانی و بهینه سازی است . تکنیکهای ویژه ای برای افزایش سرعت نرم افزار به کار برده شده است .
نرم افزار crm نیازی به منابع سخت افزاری گران قیمت ندارد و میتواند روی یک سیستم کامپیوتری نرمال (نه الزاما سرور) به خوبی کار کند . همچنین نرم افزار دارای امکانات ویژه ای جهت ارتباط با سایر نرم افزارها است .
بخشهای مختلف نرم افزار crm به صورت بلادرنگ Real-time کار می کنند . نرم افزار علاوه بر نسخه دسکتاپ دارای نسخه های موبایلی ویژه Android و IOS بوده و این نسخه ها به صورت Real-time به سرور نرم افزار مرتبط میشوند.
از دیگر ویژگی های نرم افزار قابلیت چند زبانگی نرم افزار است و کاربران با هر زبانی میتوانند از نرم افزار استفاده کنند . امکانات ویژه جهت حفظ امنیت نرم افزار و اطلاعات پیش بینی شده است .

در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام

علاوه بر پرونده مشتریان، تمامی اطلاعات درون و برون سازمانی به صورت یکپارچه ذخیره می شود. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با نرم افزارهای حرفه ای آن نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است.
به انتخاب شما، دسترسی به این نرم افزار هم از طریق شبکه داخلی و هم از طریق سیستم اینترنت قابل استفاده است. همچنین نرم افزار به دو نوع لوکال و نسخه روی ابر به فروش می رسد که اطلاعات دقیقتر آنرا می توانید از کارشناسان فارسیکام بپرسید. تنها این نکته را یادآور می شویم که سیستم روی ابر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام از نظر سرعت و امنیت کاملا تضمین شده و هزینه آن نسبت به سیستمهای دائم بسیار کمتر است.

سازمان یکپارچه سازمانی است که فرآیندهای داخلی آن به صورت منظم و دور از موازی کاری یا دوباره کاری انجام می شود. وظایف تمامی کارمندان در این سازمانها کاملا مشخص و تعریف شده است و هرگز مشتری برای دریافت خدمات منتظر نمی ماند. آیا این یک سازمان ایده آل نیست؟ چنین سازمانی را در خارج از ایران جستجو نکنید، تنها با استفاده از ابزار موجود در مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام، سازمان شما نیز می تواند ایده آل باشد.

نرم افزار crm