با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

داشبورد در نرم افزار crm
گردش کار و طراحی فرایندهای کاری در نرم افزار crm فارسیکام
امور حسابداری و مالی در نرم افزار crm فارسیکام
ارتباط با مراکز تماس ویپ و سانترال
مدیریت پروژه و زمانبدی کارها در نرم افزار crm فارسیکام

مدیریت ارتباط با مشتری

مخفف عبارت Customer Relationship Management است که به اختصار CRM نامیده می شود. این نوع مدیریت همانطور که از نام آن پیداست، بر جذب، حفظ و وفاداری مشتری تاکید دارد. بدین شکل که با استفاده از تبلیغات مشتری جذب سازمان می شود، محصولات و خدمات مختلف را بررسی می کند و سرانجام کالا یا خدمت مورد نظر را سفارش می دهد. در نهایت، اگر از عملکرد سازمان راضی بود، نه تنها مجددا مراجعه می کند، بلکه دوستان و آشنایان خود را نیز به خرید تشویق می کند. در صورتی هم که ناراضی باشد، تجربه ناگوار خود را نه تنها به دوستان و آشنایان که به همه عالم خواهد گفت. بنابراین حفظ مشتری و ایجاد وفاداری در وی بسیار مهمتر از جذب آن است. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام، سازمان شما را در رسیدن به این هدف یاری می کند.

نرم افزار CRM فارسیکام

علاوه بر پرونده مشتریان، تمامی اطلاعات درون و برون سازمانی به صورت یکپارچه ذخیره می شود. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با نرم افزارهای حرفه ای آن نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است.
به انتخاب شما، دسترسی به این نرم افزار هم از طریق شبکه داخلی و هم از طریق سیستم اینترنت قابل استفاده است. همچنین نرم افزار به دو نوع لوکال و نسخه روی ابر به فروش می رسد که اطلاعات دقیقتر آنرا می توانید از کارشناسان فارسیکام بپرسید. تنها این نکته را یادآور می شویم که سیستم روی ابر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام از نظر سرعت و امنیت کاملا تضمین شده و هزینه آن نسبت به سیستمهای دائم بسیار کمتر است.
سازمان یکپارچه سازمانی است که فرآیندهای داخلی آن به صورت منظم و دور از موازی کاری یا دوباره کاری انجام می شود. وظایف تمامی کارمندان در این سازمانها کاملا مشخص و تعریف شده است و هرگز مشتری برای دریافت خدمات منتظر نمی ماند. آیا این یک سازمان ایده آل نیست؟ چنین سازمانی را در خارج از ایران جستجو نکنید، تنها با استفاده از ابزار موجود در CRM فارسیکام، سازمان شما نیز می تواند ایده آل باشد.