با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

پیامک در نرم افزار CRM فارسیکام، مشتریان شما را همواره در کنار شما نگاه می دارد. با انجام تنظیمات ساده، امکان مشاهده، پاسخگویی پیامک های دریافتی و ارسالی وجود دارد.

پنل پیامک نرم افزار crm

در پنل پیامکی نرم افزار crm فارسیکام میتوانید برای گروه خاصی از مشتریان یا کارمندان سازمان خود به صورت دسته جمعی پیام کوتاه بفرستید. امکان ارسال پیام در تاریخ و زمان خاص نیز وجود دارد. شما می توانید چندین شماره پیامک را از طریق یک پنل مدیریت کنید. گزارش ارسال پیامکها نیز به صورت خودکار در پرونده مشتریان ثبت می شود.
نرم افزار CRM فارسیکام با امکان اتصال به بیش از 30 پنل پیامکی و قابلیت ارتباط با انواع وب سرویسها ارسال پیامک، سیستم قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

تلفیق بخش پیامکی سیستم با ابزار های دیگر مانند موتور زمانبندی و سیستم گردش کار و سیستم ارتباط با بانک اطلاعاتی و … امکانات فراوانی را برای کاربران نرم افزار crm فراهم آورده هست.

کاربران سیستم می توانند با طراحی جواب اتوماتیک به مشتریان و مخاطبین خود این امکان را بدهند که با ارسال کدی اطلاعات خاصی را دریافت نمایند.

در صورت استفاده از شماره های داخلی سیستم امکان خرید آنلاین برای شارژ حساب پیامک با اتصال به شبکه شتاب بانکهای کشور مهیا می باشد.