ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

مرکز پشتیبانی ( تیکتینگ )

مرکز پشتیبانی

مرکز پشتیبانی

مرکز پشتیبانی مشتریان به صورت آنلاین به منظور ثبت مشکلات و پیغامهای مشتریان طراحی شده است و چنانچه پاسخگویی مناسب و سریع صورت گیرد حجم زیادی از ارتباطات حضوری و تلفنی را کاهش میدهد ، همچنین امکان پیگیری روند پاسخگویی و در صورت نیاز یک گفتگوی کامل را برای طرفین ایجاد میکند .

علاوه بر ثبت سوالات و پاسخ ها چنانچه نیاز به ارسال فایل وجود داشته باشد به راحتی میتوان هر نوع فایلی را ضمیمه پاسخ و یا سوال کرد .

پنل پشتیبانی مشتریان به ساده ترین و انعطاف پذیر ترین شکل ممکن در نرم افزار CRM فارسیکام قرار داده شده است.

با استفاده از زیر سیستم مرکز پشتیبانی ، ارائه خدمات پس از فروش و پیگیری و بررسی مشکلات مطرح شده توسط مشتریان به راحتی انجام خواهد شد.

داشتن یک سیستم پشتیبانی آنلاین باعث می شود که مشتریان به راحتی با شما از طریق این سیستم در تعامل باشند، همچنین با بررسی روند و سرعت پاسخگویی و گزارشات مدیریتی متنوع میتوانید روز به روز شیوه و کیفیت پاسخگویی را بهتر کنید .

مرکز پشتیبانی مشتریان ( سیستم تیکتینگ )

پس از عضویت مشتریان در مرکز پشتیبانی و تایید شدن عضویت آنها ، مشتری به راحتی درخواستهای خود را به صورت یک تیکت ثبت می کند، پیام وی برای مسئول یا مسئولین پاسخ دهنده نمایش داده می شود و بسته به اولویت و گروه تیکتها، رسیدگی به آنها صورت می گیرد.

در صورتی ایجاد تیکت جدید سیستم می تواند ثبت تیکت را با پیامک به کاربران پشتیبان اعلام نماید که درصورت حضور نداشتن در محل به سیستم CRM مراجعه کرده و به تیکت ثبت شده پاسخ دهند.

پاسخهایی که به تیکت داده می شود به صورت ایمیل نیز برای مشتری ارسال می شود و در صورت تمایل میتوانید از طریق پیامک هم پاسخ و یا وضعیت تیکت را برای مشتری ارسال کنید .

در مرکز پشتیبانی مشتری ها می توانن با کاربران سیستم crm به صورت آنلاین ( در صورتی که تنظیم گفتگوی آنلاین با سیستم پشتیبانی انجام شده باشد) گفتگو کنند و مشکلات خود را مطرح نمایند .

تفکیک تیکتهای ثبت شده

در نرم افزار crm فارسیکام امکان گروهبندی کاربران پشتیبانی و تعیین دسترسی آنها به انواع تیکتها وجود دارد ، مشتری زمانی که تیکت ثبت میکند گروه مورد نظر خود را انتخاب میکند ، برا اساس این انتخاب ، امکان دیدن و پاسخ برای کاربر پشتیبانی فراهم می شود که دسترسی به گروه مورد نظر داشته باشد.

آمار تیکت های مشتری در پنلی در سمت چپ صفحه قرار داده شده است که این امکان را برای مشتری فراهم می آورد تا تیکت های خود را به صورت جداگانه با وضعیت های متفاوت بررسی و مشاهده نماید ، تا در صورت لزوم اقدامات لازم را به عمل آورد .

در قسمت مدیریت پشتیبانی در نرم افزار crm فارسیکام نیز ، امکان جستجو در لیست تیکتها بر اساس فیلتر های مختلف در نظر گرفته شده است .

همچنین در پروفایل مشتریان در نرم افزار CRM فارسیکام تبی وجود دارد که تیکتهای ثبت شده توسط مشتری قابل مشاهده است .

امکان قفل کردن تیکتها

قفل کردن تیکت

قفل کردن تیکت

کاربر پشتیبانی امکان قفل کردن تیکت را برای خود دارد . قفل کردن تیکت ، به معنای این است که کاربر تیکت را بررسی و اقدامات لازم جهت بررسی و پاسخدهی را انجام می دهد . بنابراین این تیکت ( که در حال بررسی توسط یکی از اعضای پشتیبانی است ) نیازی به بررسی توسط دیگر کاربران ندارد .

در صورت قفل تیکت ، کاربران دیگر امکان بررسی و مشاهده تیکت را خواهند داشت ، ولی امکان ارسال پاسخ برای تیکت قفل شده را نخواهند داشت .

با ارسال پاسخ توسط کاربر مربوطه ، به صورت اتوماتیک ، قفل تیکت برداشته می شود . این امر به منظور جلوگیری از ارسال پاسخ برای یک تیکت مشترک توسط کاربران متفاوت در سیستم وجود دارد .

توجه داشته باشید ، که تیکت قفل شده فقط توسط کاربر قفل کننده قابل باز شدن می باشد .

همچنین تیکت های قفل شده در قسمت مدیریت پشتیبانی ، با نمایش کاربر قفل کننده ، قابل مشاهده می باشند .

امکان امتیاز دهی توسط مشتریان

مشتری بعد از وارد شدن به مرکز پشتیبانی و انتخاب یک تیکت می تواند 2 نوع امتیاز به تیکت بدهد ” امتیاز به پاسخ” و “رضایت کلی” .

امتیاز به پاسخ ها امتیازی است که به کیفیت جواب های کاربر پشتیبانی داده می شود و برای همه پاسخ ها یک تیکت می باشد نه تک تک پاسخ ها.

رضایت کلی منظور امتیاز به نحوه پاسخ دهی، زمان پاسخ دهی و… می باشد.

امکانات ثبت و مشاهده اطلاعات در فرمهای دلخواه

در بخش فرم ساز نرم افزار CRM فارسیکام این امکان وجود دارد که مشخص کنید کدام یک از فرمها قابلیت دیده شدن در پنل پشتیبانی را داشته باشند و همچنین امکان دیدن اطلاعات ثبت شده در فرم را نیز میتوان مشخص کرد .

به عنوان مثال میتوانید یک فرم سنجش رضایتمندی بسازید و در پنل پشتیبانی قرار دهید .

امکانات مشاهده و پرداخت آنلاین فاکتورها

اگر امکان مشاهده فاکتور یا پیش فاکتور را در هنگام ثبت فاکتور تیک زده باشید ، فاکتورها و پیش فاکتور های مربوط به مشتری در منوی مشاهده فاکتورها برای مشتری نمایش داده می شود ، همچنین مشتری میتواند فاکتور را به صورت آنلاین پرداخت کند.

تنظیمات و تغییر تمام منو ها و عناوین

تمامی عناوین و منوهای این بخش را میتوان به دلخواه تغییر داد . و بر اساس نیاز برخی از گزینه ها را فعال و یا غیر فعال کرد .

اطلاعیه ها و پیامهای عمومی

در این بخش شما میتوانید اطلاعیه ها و مطالبی را که مایلید برای مشتریان نمایش داده شود را ثبت کنید . به عنوان مثال تخفیفها و اخبار و اطلاعیه ها

گردش کار کاربر

یکی از امکانات کاربردی که در پنل مشتریان وجود دارد امکان دیدن کارهایی است که از طریق گردش کار به مشتری ارجاع شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

امکانات باشگاه مشتریان

در این بخش مشتری میتواند امتیازها و پاداشهای کسب شده خود را مشاهده کند . این امتیازها و پاداش ها بر اساس معیارهای تعیین شده به مشتری اختصاص میابد .

امکان معرفی مشتری

در این بخش مشتری میتواند مشتریان جدید را معرفی کند و بر اساس هر معرفی امتیاز دریافت کند .