ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری
روی ابر

v

به ساده ترین زبان، استفاده از تکنولوژی ابر (cloud computing) همانند آن است که همکار شما کیف شما را حمل نماید! یعنی شما بدون این که بار سنگینی حمل کنید، همیشه همه وسایل لازم را در اختیار خواهید داشت. تکنولوژی ابر به شما اجازه می دهد اطلاعات خود را به جای کامپیوتر شخصی، بر روی سرورهای مجازی ذخیره نمایید. در نتیجه بدون نیاز به حمل اطلاعات، آنها را همیشه از طریق اینترنت به همراه خواهید داشت. نرم افزارهایی نظیر Hotmail ،Google Docs و شبکه های اجتماعی مثل Facebook و Google+ همگی از این تکنولوژی استفاده می‌کنند. درست متوجه شده اید:

شما مدتهاست که با این تکنولوژی زندگی می کنید

دسترسی آسان

کاهش هزینه

پشتیبانی رایگان

به روز رسانی رایگان

امنیت بالای هاست

سرعت بالای هاست

مدیریت ارتباط با مشتری روی ابر

هرگونه اطلاعاتی را در مورد سازمان و مشتریان خود ذخیره کنید، بدون این که نگران حجم آن باشید! نسخه روی ابر مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام چنین امکانی را به شما می دهد. آخرین ورژن نرم افزار در نسخه اجاره ای مورد استفاده قرار می گیرد و نیازی به تمدید قرار داد پشتیبانی نیست در نسخه روی ابر پشتیبانی رایگان است.

واژه “اجاره” همواره این معنی را در اذهان عمومی تداعی کرده است که هرگز “صاحب” یا “مالک” نخواهند شد. به همین دلیل در کشوری همچون ایران، که شرایط اقتصادی با تغییرات نوسانی همراه است، تمایل به “مالکیت” بیشتر از “اجاره” می باشد. در نتیجه بسیاری از صاحبان کسب و کار، نسخه “دائم” نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را بر نسخه “اجاره” ای ترجیح می دهند، بدون در نظر گرفتن این مهم که با خرید “دائم” نرم افزار، خود را برای همیشه در “اجاره” چندین شرکت قرار داده‌اند!

مدیریت ارتباط با مشتری روی ابر

شرکت الف، یک نسخه از نرم افزار دائم مدیریت ارتباط با مشتری را خریداری می کند. کل هزینه خرید سیستم شامل هزینه نرم افزار + هزینه هاست/سرور + هزینه نصب را نقدا به شرکت تولید کننده می پردازد. پس از اتمام دوره پشتیبانی رایگان که برای بسیاری از نرم افزارها شش ماهه شده است، بایستی سالانه هزینه هاست + حدود 30 درصد از قیمت خرید نرم افزار برای تمدید پشتیبانی + هزینه امکانات جدید را بپردازد. آیا شما نام این سیستم را دائم می نامید؟! این سیستم تنها از یک نظر دائم است: به دلیل هزینه بالایی که در سال اول برای آن شده، شرکت الف در صورت عدم رضایت، به راحتی قادر به تعویض سیستم نخواهد بود.

شرکت ب، یک نسخه از نرم افزار اجاره ای با همان شرایط شرکت الف را به صورت شش‌ماهه خریداری می کند. این شرکت مبلغ به مراتب پایین تر از نسخه دائم نرم افزار را آن‌هم برای مدتی محدود (6 ماه) پرداخت خواهد کرد، نیازی به پرداخت هزینه هاست ندارد، پشتیبانی آن رایگان است و امکانات جدید به صورت خودکار و رایگان به سیستم وی اضافه خواهند شد. در صورت عدم رضایت از نرم افزار نیز، به راحتی قادر است سیستم دیگری را برای مدیریت ارتباط با مشتریان خود برگزیند.
از طرفی شرکت تولید کنند نرم افزار تمام تمرکز خود را روی یک نرم افزار مشترک بین مشتریان معطوف میکند و قاعدتا هزینه پشتیبانی را به حداقل میرساند و یک معامله برد برد بین فروشنده و خریدار شکل میگیرد .ذکر این نکته نیز ضروری است که با خرید نسخه دائم، شرکت فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال ویروسی شدن سرور/هاست و از دست رفتن اطلاعات ندارد، اما در نسخه اجاره ای، شرکت فروشنده مسئول حفظ امنیت هاست و جلوگیری از ویروسی شدن آن خواهد بود. در نتیجه، اطلاعات شما همواره محفوظ می ماند.

همه افراد شرکت می‌توانند در مکان‌های مختلف فقط با دسترسی به اینترنت از نرم افزار CRM استفاده نمایند.

امکانات جدید و تغییرات به صورت دوره ای و رایگان بر روی نرم افزار آپدیت می شود و نیازی به پرداخت هزینه ندارد.

نداشتن هزینه پشتیبانی، هزینه خرید هاست و موارد دیگر باعث می‌شود بدون دردسر به آسانی از نرم افزار استفاده نمود.

نرم افزار CRM در یکی از هاست های داخلی با امنیت بالا قرار داده شده و به صورت منظم و مرتب پشتیبان‌گیری می شود.

در همه مدت استفاده از نرم افزار پشتیبانی نرم افزار به صورت رایگان انجام می شود و نیازی به پرداخت هزینه پشتیبانی نیست.

هاست استفاده شده برای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری داری سرعت بالا برای دسترسی آسان به نرم افزار CRM می‌باشد.

آیا امکان بازیابی پشتیبان بانک اطلاعاتی از روی نسخه های ابری به روی نسخه لوکال نصب شده روی سرور مشتری وجود دارد؟

بله، ممکن است شما مدتی نسخه روی ابر را استفاده کنید و به هر دلیلی بخواهید نرم افزار را به صورت لوکال روی سرور خود داشته باشید . برای این کار در هنگام نصب، کارشناسان فارسیکام کار انتقال بانک اطلاعاتی را انجام خواهند داد

محل قرار گیری سرورهای نسخه های ابری نرم افزار کجاست؟

سرور ها در دیتا سنترهای معتبر داخل ایران قرار دارند

آیا امکان پشتیبان گیری از نسخه های ابری وجود دارد؟

بله، امکان پشتیبان گیری از فایلهای بارگذاری شده و همچنین دیتابیس توسط مشتری وجود دارد.

آیا فضای ذخیره سازی اطلاعات در نسخه های ابری محدودیت دارد؟

بله، فضای هاستینگ تخصیص داده شده 200 مگابایت به صورت رایگان است، در صورت نیاز به فضای بیشتر بر اساس تعرفه این شرکت باید توسط مشتری خریداری شود.

اگر مشتری نسخه ابری خود را تمدید نکند، آیا می توان بعد از چند ماه اقدام به تمدید نمود؟

بله امکان پذیر است ، فارسیکام حداقل 3 ماه اطلاعات و دیتابیس مشتریان را نگه میدارد تا در صورت برگشت مشتری بتواند دوباره سرویس قبلی خود را تمدید نمایید

آیا برای پشتیبانی نیاز به پرداخت هزینه است؟

در حالت استفاده به صورت ابری هیچ هزینه اضافی بابت پشتیبانی پرداخت نمی شود ( مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است). خدمات دیگر از طریق ثبت تیکت در مرکز پشتیبانی بدون هزینه است.

خرید آنلاین نرم افزار CRM

دریافت آنی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بعد از خرید