با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

فرم ساز

تمامی فرمهای درون و برون سازمانی از قبیل فرم نصب، قرارداد، هزینه، ثبت سفارشات، مرخصی، ماموریت، پیشنهادات و انتقادات و … را می توان در بخش فرم ساز مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام ایجاد، ویرایش و مدیریت کرد.

ایجاد فرم ها در نرم افزار CRM فارسیکام به صورت کاملا داینامیک، مطابق با تکنولوژی روز و بسیار ساده صورت می گیرد.گزارش گیری از فرمها نیز آسان و کاربردی است. تمامی فرمها را می توان به گونه ای تنظیم کرد، که پس از تکمیل، به کارتابل فرد مسئول، جهت بررسی و پیگیری منتقل شود.

بارزترین ویژگی فرم ساز ، امکان قراردادن فرم های طراحی شده در وب سایت سازمان است که برای ایجاد ارتباط میان مشتری با سازمان کاربرد دارد. با استفاده از این ویژگی، تنها کافیست مشتریان به وب سایت سازمان شما مراجعه و به عنوان مثال فرم درخواست اطلاعات را پر کنند. به محض تکمیل فرم، نام و مشخصات مشتری در دفترچه تلفن ذخیره می شود، ایمیل یا پیامک دریافت اطلاعات برای وی ارسال شده و ایمیل یا پیامکی هم برای مسئول رسیدگی به فرمها فرستاده می شود. همچنین در کارتابل کارمند مربوطه، اطلاعات فرم نمایش داده می شود تا هرچه سریعتر جهت رسیدگی به فرمها اقدام کند.

فرم ساز نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام

  • نحوه ی ایجاد فرم ها به صورت کاملا داینامیک و مطابق تکنولوژی روز می باشند .
  • با ایجاد تنظیماتی در فرم ها می توان ثبت اطلاعات را مورد بررسی قرار داده و برای مسئول مربوطه و یا کاربر وارد کننده اطلاعات ، پیغامی مبنی بر دریافت /ارسال اطلاعات ارسال نمود .
  • امکان یادداشت توضیحات برای فرم ثبت شده نیز برای مسئول دریافت اطلاعات ثبتی فرم ، در نظر گرفته شده است .
  • امکان ساخت و طراحی فرم به دو زبان فارسی و انگلیسی ، قابل انجام و پیاده سازی می باشد .
  • امکان ثبت اطلاعات در فرم ها به از طریق فایل متنی و فایل اکسل در سیستم وجود دارد .
  • در ثبت اطلاعات از طریق اکسل ، نام مشتری دریافت شده و در سیستم جستجو می شود ، سپس فرم مربوطه به مشتری متصل می شود .
  • امکان ساخت گزارشات و نمودارهای تجمعی از اطلاعات فرم ها به سادگی در گزارش ساز امکان پذیر است .