ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

مرکز اطلاع رسانی

در مرکز اطلاع رسانی آمار و اطلاعات سیستم و جدیدترین تغییرات و اعلانات همراه با ارسال همزمان به مرورگر، تلگرام و پیام رسان های گپ و بله به صورت زنده برای کاربران ارسال می‌شود.

اعلان های بخش:

در این بخش نمایش به صورت آنلاین و آنی نمایش داده می شود.

اعلان‌ها را می توان بر اساس نیاز خود شخصی سازی نمایید، صدا، میزان اهمیت و زمان نگهداری در مرکز اطلاع رسانی را تعریف کنید

مرکز اطلاع رسانی

با توجه به نیاز هر کاربر و اینکه کدام اعلان ها برای کاربران اهمیت دارد می تواند تنظیمات مرکز اطلاع رسانی را شخصی سازی نمایند. با غیرفعال سازی اعلان یک بخش دیگر اعلان های آن بخش برای کاربر ارسال نمی شود، اعلان ها به صورت آنی برای چند ثانیه در صفحه نمایش داده می شود و بعد از آن وارد بخش اطلاع رسانی می شوند، کاربران نرم افزار CRM می توانند تنظیم نمایند که اعلان ها بعد از وارد شدن به بخش اطلاع رسانی چه مدتی در این بخش باقی بماند مثلا با ارسال نشدن پیامک یا ایمیل در روز های تعطیل کاربر CRM باید روز بعد از تعطیل از ارسال نشدن آن با خبر باشد با تنظیم مدت نگه داری اعلان پیامک یا ایمیل از یک روز تا دو هفته از این اعلان ها با خبر شود. به صورت پیش فرض برای هر اعلان صدای مخصوص خود در نظر گرفته شده است اما کاربران می توانند صدای دریافت اعلان را خاموش یا تغییر دهند.

بعضی از اعلان ها درجه اهمیت بالایی برای کاربران دارند مانند تایید فاکتور، با تنظیم نمودن “اعلان با اهمیت بالا” و “

اعلان ها با اهمیت بالا

بعضی از اعلان ها درجه اهمیت بالایی برای کاربران دارند مانند تایید فاکتور. با تنظیم نمودن این اعلان ها می توان زمان هایی که در صفحه نرم افزار CRM نباشید یا آفلاین باشید این اعلان ها در کامپیوتر و یا شبکه های اجتماعی به شما ارسال شود. با این روش دیگر نیازی نیست که همیشه در صفحه مرورگر نرم افزار CRM باشید و می توانید بدون نگرانی کارهای دیگر خود را انجام داده و زمانی که اعلانی برای شما ارسال شد، سیستم CRM این اعلان را در شبکه های اجتماعی یا کامپیوتر شما برای شما نمایش خواهد داد.