ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

تبلیغات ایمیلی

ارسال تبلیغات ایمیلی

روزانه به بهانه های مختلفی به مشتری های موجود در سیستم ایمیل هایی را ارسال می کنیم، می توانید در زیر این ایمیل ها به تبلیغ سایر محصولات یا خدمات یا سایر امکان محصول خود بپردازید یا اینکه گفته های بزرگان را زیر ایمیلهای خود ارسال کنید، که باعث جذب مشتری یا آشنایی بیشتر با محصول یا خدمات شما خواهد شد، طراحی ساده و کاربردی تبلیغات ایمیلی این سیستم به شما کمک می کند که یک بار این اطلاعات را در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام وارد نمایید و پس از آن سیستم به صورت اتوماتیک آن را به گیرنده ها خواهد رساند.
یکی از قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکان بخش درج تبلغ یا متن های مختلف به گروه مشتری های مختلف می باشد که بوسیله این ابزار می توانید تبلیغ های متفاوتی برای مشتری هایتان ارسال کنید .همچنین گزارشات این سیستم به شما در بهینه سازی سیستم تبلیغاتی بسیار کمک خواهد کرد.

ارسال متن های متفاوت به گروه های مشتری این امکان را به شما می دهد که متن های متناسبی را به هر مشتری ارسال کنید. و با ارسال هر ایمیل برای مشتری می توانید تبلیغ خدمات دیگر خود را نیز انجام بدهید.

ارسال ایمیل

در این سیستم 2 نوع الگوریتم ارسال برای تبلیغات ایمیلی وجود دارد، تصادفی و ترتیبی، در الگوریتم تصادفی تبلیغات با توجه به گروه مشتر ی به صورت تصادفی انتخاب می شود ولی تعداد تکرار برای تبلیغات ها یکسان می باشد .یعنی چنانچه 3 تا تبلیغ وجود داشته باشد و برای مشتری ایمیل ارسال انجام شود ،ابتدا تبلیغ شماره 2 انتخاب شود . چنانچه مجدد برای همان مشتری ایمیل ارسال شود ، دفعه بعد بین تبلیغات اول و سوم یکی به صورت تصادفی انتخاب می شود. همچنین در بار سوم تبلیغی که ارسال نشده، ارسال می شود. این عمل تا زمانی ادامه پیدا می کند که تمام تبلیغات های مجاز برای مشتری مربوطه، یک بار ارسال شود. سپس دوباره از اول این حالت ادامه پیدا می کند.

در الگوریتم ترتیب انتخاب تبلیغات بر اساس ترتیبی می باشد که تنظیم شده است .

برای هر تبلیغ می توان یک یا چندین گروه مشتری انتخاب نمود. بنابراین در زمان ارسال ایمیل برای مشتری، تبلیغاتی که مشتری در آن گروه وجود دارد، انتخاب می شود .

در صورت انتخاب همه گروه ها یا گروه لایه اول (“گروه مشتری”)، تبلیغات در همه ایمیل ها اضافه می شود

امکان لغو اشتراک در تبلیغ ایمیلی قابل دسترسی می باشد که با تنظیم آن می توانید برای مشتری هایی که درخواست لغو اشتراک داده اند ایمیل تبلیغی ارسال نشود.