ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

بستر توسعه دهندگان Api

ارائه سرویس‌های متنوع جهت ارتباط دیگر نرم افزار ها با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری با استفاده از API، توسعه دهندگان می توانند با استفاده از سرویس‌های نرم افزار CRM رَوش اطلاعات مورد نیاز خود را از CRM دریافت یا ثبت نمایند

وب سرویس api

کاربران نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از داده های موجود در نرم افزار CRM استفاده و به وسیله وب سرویس ها از آنها در  نرم افزارهای دیگر استفاده نمایند یا از نرم افزار های دیگر اطلاعات مورد نیاز را در سیستم CRM ثبت نمایند.

امکانات بخش توسعه دهندگان

هر سیستم برای خود API KEY مخصوص خود را دارد که در صورت نیاز می توان کلیدهای جدید رو تولید نمود، مدیر سیستم CRM می تواند حداکثر تعداد درخواست در هر ثانیه را تنظیم و فقط به URL های مجاز، اجازه استفاده از این بستر را بدهد. با تعریف لیست URL های مورد قبول، سیستم CRM فقط برای آدرس هایی که در این لیست وارد شده پاسخ می‌دهد و اطلاعات را ارسال یا ثبت می نماید.

نمونه ای از وب سرویس های موجود:

تمامی وب سرویس های موجود را می توان از سایت https://raveshcrm.ir بخش “دانلود” دریافت و در نرم افزار CRM ثبت کرد. بعد از ثبت سرویس مورد نظر اطلاعات و راهنمای سروی  نمایش داده می شود که می توانید به صورت اختصاصی هر سرویس را فعال یا غیرفعال نمایید.