ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

سوالات متداول قبل از خرید

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسی‌کام

آیا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام فقط به صورت اینترنتی قابل استفاده است؟

خیر ، علاوه بر نسخه روی ابر که به صورت سرویس ارائه میشود و الزاما نیاز به اتصال به اینترنت دارد امکان نصب نرم افزار روی سرور مشتری هم وجود دارد، البته از نظر تعرفه قیمتی این دوحالت متفاوت هستند

منظور از نسخه ابری چیست؟

در نسخه بری نرم افزاری به صورت فیزیکی به مشتری داده نمی شود و نیاز نیست مشتری تجهیزات و سرور برای نصب نرم افزار داشته باشد بلکه مشتری به صورت SAAS نرم افزار و امکانات آنرا روی سرورهایی که فارسیکام مشخص کرده است استفاده میکند و بر اساس تعداد کاربر و مدت زمان استفاده هزینه را پرداخت میکند.

آیا نرم افزار crm فارسیکام ( روش ) فارسی شده یک نرم افزار خارجی است؟

خیر، این نرم افزار کاملا تولید شرکت فن آوری اطلاعات فارسی کام است و کپی یا ترجمه هیچ نرم افزار دیگری نیست

قیمت نرم افزار crm فارسیکام به همراه ماژولهای آن چقدر است؟

جهت مشاهده تعرفه نسخه روی ابر اینجا کلیک کنید و چنانچه مایلید پیش فاکتور برای نسخه لوکال نرم افزار دریافت کنید با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

چگونه می توانم نرم افزار را تست کنم؟

برای اینکار از اینجا میتوانید به مدت یک هفته نسخه آزمایشی نرم افزار را برای خود ایجاد و استفاده نمایید. بهتر است قبل از این کار ویدئوهای نرم افزار را اینجا مشاهده نمایید.

آیا امکان بازیابی پشتیبان بانک اطلاعاتی از روی نسخه های ابری به روی نسخه لوکال نصب شده روی سرور مشتری وجود دارد؟

بله، ممکن است شما مدتی نسخه روی ابر را استفاده کنید و به هر دلیلی بخواهید نرم افزار را به صورت لوکال روی سرور خود داشته باشید. برای این کار در هنگام نصب، کارشناسان فارسیکام کار انتقال بانک اطلاعاتی را انجام خواهند داد

محل قرار گیری سرورهای نسخه های ابری نرم افزار کجاست؟

سرور ها در دیتا سنتر های معتبر داخل ایران قرار دارند.

آیا امکان پشتیبان گیری از نسخه های ابری وجود دارد؟

بله، امکان پشتیبان گیری از فایلهای بارگذاری شده و همچنین دیتابیس توسط مشتری وجود دارد، همچنین اگر مشتری به هر دلیلی بخواهد اطلاعات را به نرم افزار دیگری منتقل نماید امکان گرفتن فایل خروجی با فرمت اکسل از بخش مشتریان و فرمهای نرم افزار وجود دارد.

آیا فضای ذخیره سازی اطلاعات در نسخه های ابری محدودیت دارد؟

بله، فضای هاستینگ تخصیص داده شده 200 مگابایت به صورت رایگان است، در صورت نیاز به فضای بیشتر بر اساس تعرفه این شرکت باید توسط مشتری، خریداری شود

آیا امکان برداشتن نوشته کپی رایت از پایین نرم افزار وجود دارد؟

در نسخه ابری این امکان وجود ندارد ولی در نسخه لوکال ممکن است.

آیا امکان تغییر امکانات و تعداد کاربران بعد از خرید وجود دارد؟

چنانچه به صورت ابری نرم افزار را خریداری کرده اید در هر زمانی بعد از خرید می توانید نسبت به افزایش تعداد کاربر و یا خرید ماژولهای دیگر اقدام نمایید، همچنین در پایان دوره زمانی که می خواهید نرم افزار خود را تمدید کنید میتوانید نسبت به کاهش تعداد کاربران و یا ماژول های دیگر اقدام نمایید.
در حالت لوکال فقط میتوانید تعداد کاربران و یا ماژول ها را افزایش دهید و نمی توانید کم کنید.

اگر مشتری نسخه ابری خود را به موقع تمدید نکند و بعد از گذشت چند ماه بخواهد دوباره اقدام به تمدید کند آیا امکان پذیر است؟

بله امکان پذیر است، فارسیکام حداقل 3 ماه اطلاعات و دیتابیس مشتریان را نگه میدارد تا در صورت برگشت مشتری بتواند دوباره سرویس قبلی خود را تمدید نمایید.

آیا برای پشتیبانی نیاز به پرداخت هزینه است؟

در حالت استفاده به صورت ابری هیچ هزینه اضافی بابت پشتیبانی پرداخت نمی شود ( مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است). خدمات دیگر از طریق ثبت تیکت در مرکز پشتیبانی بدون هزینه است.
در حالتی که نرم افزار به صورت لوکال روی سرور مشتری نصب شده است پشتیبانی برای سال اول رایگان است (مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است) و از سال دوم به بعد پشتیبانی با عقد قرارداد پشتیبانی ممکن خواهد بود.

نحوه پشتیبانی نرم افزار چگونه است؟

مشتریان می توانند با عضویت در مرکز پشتیبانی فارسیکام به آدرس : http://support.farsicom.com از خدمات پشتیبانی استفاده کنند و یا در صورت نیاز از طریق تماس تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

آیا نرم افزار آموزش حضوری دارد؟

نسخه های ابری به مدت یک نفر ساعت در محل دفتر شرکت در تهران آموزش رایگان دارند. برای نسخه لوکال بر اساس خرید به مدت حداقل 3 ساعت طی یک جلسه در محل مشتری آموزش رایگان برگزار می شود. برای مشتریانی که در تهران حضور ندارد آموزش به صورت تلفنی و ریموت انجام می شود، بعد از هماهنگی با شرکت مشتری باید در زمان تعیین شده با شماره 02154937 تماس بگیرد تا آموزش لازم را از طریق ریموت دریافت کند. چنانچه بیش از این مدت نیاز به آموزش وجود داشته باشد این کار با پرداخت هزینه ممکن خواهد بود.

نسخه های جدید نرم افزار چگونه در اختیار مشتریان قرار می گیرد؟

در طول مدت قرارداد پشتیبانی در صورت درخواست مشتری در مرکز پشتیبانی فارسیکام عمل بروز رسانی نرم افزار توسط کارشناسان فارسیکام انجام خواهد شد. نسخه های ابری به صورت اتوماتیک به روز رسانی می شوند

آیا امکان سفارشی سازی نرم افزار بر اساس خواسته مشتری وجود دارد؟

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام یک پکیج نرم افزاری عمومی است که میتواند در هر صنفی استفاده شود.
بدون نیاز به سفارشی سازی توسط فارسیکام خود مشتری می تواند بخشهای مختلف نرم افزار را بر اساس نیاز خود تنظیم کند، میتوانید به اطلاعات مشتریان مشخصه های دلخواه اضافه کنید و یا فرمهایی که مایلید با فیلدهای دلخواد در نرم افزار بسازید و یا بر اساس نیاز خود گردش کارهای متنوع ایجاد کنید. همچنین اگر ماژول گزارش ساز را داشته باشید میتوانید گزارشات اختصاصی ایجاد کنید. اگر باز هم با این تغییرات نیاز بود فارسیکام تغییری ایجاد کند باید با شرکت تماس بگیرید و خواسته خود را مطرح نمایید. فارسیکام پس از بررسی درخواست به شما پاسخ میدهد که آیا این سفارشی سازی را انجام می دهد یا خیر.

خرید آنلاین نرم افزار CRM

دریافت آنی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بعد از خرید