با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

با استفاده از این ابزار، هر کارمند می تواند برای خود و سایر همکاران در مورد یک فعالیت، تاریخ، یا وظیفه، یادآوری ایجاد کند. تمامی یادآوریها را می توان برای یک تاریخ خاص و یا به صورت دوره ای (ماهانه یا سالانه) تعریف کرد.

همچنین علاوه بر نمایش یادآوری در داخل محیط نرم افزار، امکان ارسال یادآوری از طریق پیامک و ایمیل نیز در نظر گرفته شده است. یکی از خصوصیات بارز این ویژگی، امکان لینک کردن مشتری به یادآوری است تا تمامی اطلاعات مشتری مربوطه به درستی و سهولت در دسترس مسئول مربوطه قرار بگیرد.

موتور زمانبندی

سیستم یادآوری با استفاده از موتوز زمانبندی به شما اجازه می دهد هر نوع زمانبدی را برای یادآوری ها تنظیم نمایید . می توایند یادآوری را بر اساس فیلد فرم های پر شده بر روی سیستم انجام دهید مثلا زمانی که فرم خدمات پشتیبانی دارید می توانید چند روز مانده به تاریخ انقضای خدمات پشتیبانی سیستم با استفاده از یادآوری به شما اعلام کند و یا بر اساس فیلد های مشتری ها این یاد آوری ها را تنظیم کنید که در یه زمان خاصی نسبت به فیلد مشتری سیستم یادآروی را برای شما ارسال کند. زمانی که شما در محل کار خود حضور ندارید سیستم با ارسال پیامک به شما یادآوری کند.