با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

نداشتن پرداخت آنلاین یکی از مشکلات شرکت ها و سازمان ها می باشد که جهت پرداخت کردن وجه توسط مشتری ، باید شماره قبض یا شماره تراکنش را بعد از پرداخت از طریق فکس ، تلفن یا ایمیل به شرکت یا سازمان مربوط اعلام کنند تا شرکت بعد از تایید کردن وجه پرداخت شده خدمات خود را به مشتری ارئه دهد ولی در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام  به صورت پرداخت آنلاین می باشد و کاربران بدوم هیچ مشکلی با استفاده از پرداخت آنلاین در پنل پشتیبانی سیستم صورت حساب های خود را پرداخت می نمایند و باعث رضایتمندی مشتری هایتان می شود چون تمام این کارها کمتر از چند دقیقه انجام می شود.

پرداخت آنلاین در پنل پشتیبانی

در بخش پنل پشتیبانی ، مشتریانی که عضو شده باشند میتوانند فاکتورهایی که توسط کاربران ثبت شده را ببیند (بدون نیاز ارسال فاکتور به مشتری ) و به راحتی با استفاده از پرداخت آنلاین پرداخت نمایند و همچنین مشتریان می توانندمبلغ خاصی را از طریق درگاه اینترنتی بانکهای عضو شتاب پرداخت نمایند .

لیست تمام پرداختها به اضافه وضعیت تراکنش در منوی مشاهده واریزی ها قابل مشاهده است . صورت حساب های پرداختی و تمام پرداخی ها را کاربران پشتیبانی می توانند به راحتی در پنل پشتیبانی مشاهده نمایند.