با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 ، 54937 (021)

یکی از مهم ترین قسمت های هر نرم افزار سطوح دسترسی کاربران می باشد

مدیران علاقه دارند کارمندان در سطوح های مختلف به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی داشته باشند و اختلال در بین این سطوح باعث ایجاد مشکلات کاری می شود که یکی از عوامل پایین آمدن راندمان کاری شرکت ها می باشد ، در این نرم افزار با طرای ساده و کاربری سطوح دستری ، دستری های مختلفی که مدیران نیاز دارند را در اختیار آنها قرار می دهیم .

یکی از مهمترین ثروت ها در هر شرکت مشتری های آن شرکت می باشد که شما با صرف کردن هزینه و وقت زیاد جمع آوری کرده اید، ترس از لو رفتن اطلاعات مشتریان یک شرکت دغدغه بزرگی است .ممکن است یک کارمند ناراضی باعث باعث لو رفتن اطلاعات مشتریان بلقوه و بالفعل شما شود، اولین اقدام برای جلوگیری از این اتفاق تعیین سطوح دسترسی کنترل شده برای کاربران است ، در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام (روش) به راحتی این تنظیمات را میتوانید انجام دهید. طراحی بهینه این سیستم باعث شده تا از دسترسی های پیچیده جلوگیری شود .

اگر نرم افزار از طریق اینترنت قابل دستری باشد کارمندان یا افراد مختلفی با داشتن نام کاربری و کلمه عبور می توانند وارد سیستم شوند، برای جلوگیری از این کار نرم افزار CRM فارسیکام امکانی را قرار داده که می توان مشخص کرد کاربر از چه IP هایی و در کدام روز و ساعت امکان استفاده از سیستم را دارد. با تنظیم این قسمت مطمئن می شوید که کارمندان خارج از ساعات کاری اداری به اطلاعات مهم شرکت دسترسی ندارند.