قرار ملاقات ها ، یادآوری ها ، رویداد ها و … جزء مواردی هست که یک کارمند همیشه باید به یاد داشته باشد که امروز یا در روز بعد به همه انها رسیدگی شود ، یک سری اطلاعات دیگر هم در تقویم گوگل یا اتولوک ثبت شده که به آنها هم باید رسیدگی کرد ، جمع کردن این اطلاعات که هر کدام در یک قسمت مجزا یا در سیستم های مجزا ثبت شده کاره دشوار است و باعث پراکندگی اطلاعات می شود و باعث افت کارایی کارمندان می شود.

تقویم کاری در نرم افزار crm

یکی از بخش های مهم crm نگاشتن تقویم کاری می باشد، در نرم افزار CRM فارسیکام تقویم کاری قرار داده شده که همه این اطلاعات را برای شما جمع آوری کرده و درقالب یه تقویم نمایش می دهد . یکی از ویژگی های این سیستم real-time (بلادرنگ) بودن آن است ، یعنی کاملا به صورت آنلاین این اطلاعات را نمایش می دهد در صورتی که در قسمتی از نرم افزار یادآوری جدیدی ثبت شد که مربوط به شما می باشد در همان لحظه در این تقویم به شما نمایش داده می شود .

 

قابل اتصال با google و outlook

یکی دیگر از ویژگی های این سیستم اتصال تقویم به قسمت فرم ها می باشد ، فیلد های که در فرم ها به صورت تاریخ می باشد در این تقویم قابل نمایش است . مثلا فرمی برای پشتیبانی از محصولتان طراحی کردین که در این فرم فیلدتاریخ بازدید وجود دارد که در آن تاریخ باید از محصول بازدید شود . به راحتی می توانید این تاریخ ها را در تقویم کاری خود مشاهده کرده و برای انجام به موقع کارها برنامه ریزی بکنید.
همگام (sync) شدن تقویم کاری با تقویم های google و outlook به صورت اتوماتیک باعث افزایش کارایی استفاده از این تقویم می شود.