ارتباط با فارسیکام

جهت ارتباط با فارسیکام می توانید از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

درخواست جلسه پرزنتدرخواست اطلاعات CRM

واحد فروش
88547827 (021)
88547828 (021)
88547829 (021)
واحد پشتیبانی
88504921 (021)
88504754 (021)
sales@farsicom.com تهران، خیابان سهروردی شمالی، بین تقاطع عباس‌آباد و هویزه، کوچه متحیری، پلاک 60، واحد4

مدیریت تماس تلفنی

اگر مرکز تماس شما یک مرکز تماس کامپیوتری مانند استریسک و یا مرکز تماس فارسیکام باشد قابلیتهای ویژه وابسته به تلفن را میتوانید استفاده کنید ،

قابلیت های تماس تلفنی

در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام میتوان داخلی کاربران را تعیین کرد  و دسترسی های مختلف جهت دیدن کالر آی دی دیگران را تعیین نمود. امکان شماره گیری از طریق نرم افزار از دیگر امکانات مفید این بخش است. آخرین وضعیت تماسهای افراد میتواند در داشبود قرار گیرد و مدیر میتواند با یک نگاه وضعیت تماسهای افراد را ملاحظه کند .

نرم افزار crm فارسیکام با قدرت سازگاری  با سیستم های ویپ، الاستیکس،  استریسک، مراکز تلفنی، سانترال و تلفن گویای فارسیکام و یکپارچگی سیستم های PBX و ضبط مکالمات و پیغام های صوتی امکانات متنوعی را در اختیار کاربران crm قرار می دهد که کاربران با در دست داشتن این امکانات با سادگی می توانند با مشتری های خود در تعامل باشند و مدیریت یکپارچه ای را تجربه کنند.

تلفیق سیستم تلفن گویا با سیستم های گردش کار و بخش های دیگر سی آر ام فارسیکام باعث شده که مدیریت تماس ها و اطلاعات مشتری به سادگی انجام شود. امکانات ویژه تلفنی را میتواند به صورت مفصل در سایت http://www.ivr5.com مشاهده نمایید 

شماره تماس

نمایش کالر آیدی در بخش اعلان ها و ثبت تماس ها در لاگ مشتری، شماره گیری مستقیم از مشخصه های مشتری و ابزارهای دیگری که به کاربران CRM کمک میکند تا به راحتی کارهای روزانه خود را انجام داده و راندمان کاری خود را افزایش دهند.

کالرآیدی