با ما تماس بگیرید 88547829 ، 88547828 ، 88547827 (021)

در دنیای اطلاعات سیستم های زیادی برای کاربردهای خاصی طراحی شده که افراد از این سیستم ها برای برطرف کردن نیازهایشان استفاده می کنند ، زمانی که همه این نرم افزار ها به صورت جداگانه کار کنند و هیچ ارتباطی با هم نباشند چه اتفاقی می افتد ؟ یک سری اطلاعاتی به هم پیوسته وجود دارد که این اطلاعات در سیستم هایی که پیوستگی و ارتباطی بین آنها وجود ندارد ثبت شده اند و عملا این اطلاعات کارایی زیادی ندارند. اکثر سیستم های موجود دنیا سعی بر این دارند که این ارتباط به نرم افزار های دیگر را داشته باشند تا کاربرانشان را در پیشبرد اهدافشان بیشتر یاری کنند،

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام (روش)

این ارتباط با نرم افزارهای دیگر را فراهم کرده ، همگام (sync) شدن نرم افزار با facebook Google contacts,Quick book , Outlook , Google calendar ,Excel , Mailchimp, و … قسمتی از این ارتباط می باشد.

سیستم سرویس ارتباط نرم افزار crm فارسیکام این امکان را به کاربران نرم افزار می دهد که بتوانند اطلاعات وارد شده در نرم افزار را با استفاده از سرویس های قوی crm در دیگر نرم افزار های خود استفاده کنند.

در این سیستم شما با دسترسی دادن به دیتاهای وارد شده در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می توانید با استفاده از api web service به نرم افزار crm وصل شده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کرده و در نرم افزار های دیگر استفاده کنید .

این سیستم سرویس دهی به شما این امکان را می دهد که بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را که در سیستم های دیگر ذخیره شده وارد نرم افزار crm فارسیکام کنید و بتوانید در این نرم افزار از دیتاهای قیلی خود استفاده نمایید.

outlook
mailChip